Biuro Projektów „TECHNO-PROJEKT” S.c. oferuje współpracę w zakresie wykonywania projektów branży instalacji sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych wewnętrznych, instalacji i obiektów zewnętrznych sieciowych, modernizacji instalacji we wszystkich typach budownictwa oraz inwentaryzacji budowlano-architektonicznej do celów przekształceń własnościowych (łącznie z wyceną dokonaną przez rzeczoznawcę majątkowego).

  Specjalizujemy się w wykonywaniu dokumentacji instalacji i technologii sanitarnych: wodno-kanalizacyjnych, instalacja tryskaczowej, wentylacji i klimatyzacji, chłodnictwa, ogrzewania, technologii kotłowni, gazu oraz instalacji elektrycznych nisko i słaboprądowych. Wykonujemy również projekty przyłączy i sieci wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, energetycznych, telekomunikacyjnych i dróg. Projektowanie dotyczy obiektów budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, komunalnego, oraz użyteczności publicznej.

  Działamy na bezpośrednie zlecenie inwestorów oraz jako podwykonawca pracowni architektonicznych. Oferujemy wysoką jakość usług projektowych w nowych technologiach, krótkie terminy oraz korzystne ceny.

  „TECHNO-PROJEKT” S.c. posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej w Towarzystwie Ubezpieczeń „Gerling Polska”. Na rynku istniejemy od 1988r.

  Współwłaściciele:

mgr inż. inżynierii środowiska - Krzysztof Jabłonowski

mgr inż. urządzeń sanitarnych - Iwona Kałędkiewicz
 

o nas | portfolio | zaufali nam | kontakt designed by Luki